Akıllı Alışverişin Yeni Adresi

Banggood İndirim Kodu: %10 Banggood indirim kodu

Banggood İndirim Kodu

 

Tüm Banggood İndirim Kodu ve kuponlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Banggood Kimdir?

Banggood; Çin, Hong Kong ve ABD’deki ofisleriyle tüm dünyaya onbinlerce çeşit ürünü hızla ve uygun fiyatla, ücretsiz kargo ve Banggood indirim kodu seçenekleriyle tüketicilere çok iyi bir alternatif sunuyor. Dünya genelinde aldığı olumlu yorumlar, stoktan gönderdiği ürünleri ve güvenli alışveriş deneyimiyle Banggood gadget meraklılarına çok uygun ürün seçenekleri sunuyor.

Banggood indirim Kodu Nasıl Kullanılır?

2004 yılında kurulmuş olan Banggood şu an dünya çapında üne sahip ve anlık olarak 150.000’in üzerinde ürün sergiliyor. Banggood indirim kodu kullanmak gerektiğinde de nasıl yapmak gerektiğini kısaca sizlere anlatalım:

  • Öncelikle banggood.com sitesinde alışverişinizi sepete atıp, ödeme sayfasına gelin. Bu sayfada ürünün açıklamasını, fiyatını, varsa indirimini ve varsa kargo ücretini göreceksiniz. Toplam fiyatın hemen yanında da küçük bir kutucuk olacak: İndirim kodunuzu buraya girmeniz ve uygulamanız gerekiyor.

banggood indirim kodu

  •  checkyourcoupon.com sitemize gelin ve Banggood’un tüm indirim kodu ve kampanya haberlerinin sıralandığı bu sayfamızı açın. Oldu işte; bu sayfadasınız. Hemen karşınızdaki kupon kodunu göster linkine tıklayın.
  • Siz kupon kodunu göster linkine tıklar tıklamaz karşınızda bir ekran açılacak ve ekranda size özel kupon kodu belirecek. Bu kodu alıp kopyalayın ve Banggood’a geri dönün. Ödeme (sepet) sayfasındaki indirim kuponu kutucuğuna yapıştırıp uygulayın.
  • Kodu Banggood’un ödeme sayfasındaki Kupon Kodu kısmına girin. Bu sayede eğer kod geçerliyse aldığınız ürünün veya ürünlerin fiyatı o kodun açıklamasında yazan miktar kadar ucuzlayacaktır. Alışverişinizi keyifle kullanın.

Cevapla