Akıllı Alışverişin Yeni Adresi

Booking.com indirim Kodu: %40 Dubai otellerinde indirimi kaçırmayın!

Booking.com da güzel bir fırsat sizi bekliyor. Tüm Dubai otellerinde %40’a varan fırsatları keşfedebilirsiniz! Yapmanız gereken Booking.com indirim kodu nu kullanmak.

 

Booking.com indirim Kodu

Booking.com Biz de sizin kadar şok olduk. “Bekle bir dakika … Bize tam anlamıyla% 40 indirim yapmak için yapmamız gereken şeyin sadece e-posta adresimizi verdiğini mi söylüyorsun?” Yüzlerce e-posta adresi gibi değil mi? ” Sadece onlar biliyorlar … onlar bile umursamıyor! Yani evet! Booking.com promosyon kodundan % 40 indirim almak için e-postaya kaydolmak için buraya tıklayın. Booking.com’dan e-postalara kaydolurken bir sonraki seyahatinizde % 40 indirim alacaksınız. Sayfanın en altına gidin – “Bir sonraki seyahatinizde % 40 tasarruf edin”.

Booking.com 1996 yılında piyasaya sürüldü ve hemen çevrimiçi konaklama rezervasyonlarında dünya lideri olmaya başladı. Bugün, Booking.com 225 ülke ve bölgede 1.4 milyondan fazla aktif mülkü keşfetmek için dünyanın dört bir yanından eğlence ve iş amaçlı seyahat edenlerin ilgisini çekmektedir. Gerçekten küresel bir şirket olarak, site 40’tan fazla dilde kullanıma sunuldu ve müşterilerin tatillerini dünyanın her yerinden takip etmelerini sağlayan bir Booking.com mobil uygulaması sunuyor.

İster iş ister tatil amaçlı seyahat edin, Booking.com sizin için bir konaklama yeridir. Kendinizi yerel kültüre sokmak için küçük, aile tarafından işletilen konukevlerinde veya pansiyonlarda kalın ya da birinci sınıf eğlencenin tadını çıkarmak için birinci sınıf olanaklarla dolu lüks bir tesisi seçin. Booking.com her gezgin için hitap eder ve aramaları aile otelleri, romantik oteller veya golf ve spor otelleri gibi kategorilere göre daraltmanıza izin verir. Ayrıca, site içindeki diğer gezginler tarafından bırakılan incelemeler, harika bir konumda kaldığınızı bilmenizi sağlar.

Booking.com ile Seyahat ederken Nasıl Tasarruf Edilir?

Tatillerde tasarruf etmek Booking.com ile oda ayırttığınızdan daha kolay olmamıştı. Öncelikle, e-postalara,% 50’ye varan indirimler sunan gelen kutunuza doğrudan gizli fırsatlar gönderilmesi için kaydolun. İstediğiniz varış yeri için siteye göz atarken, Booking.com önce fırsatları olan yerleri sıralamanıza izin verir; böylece her zaman en iyi fiyatla rezervasyon yaptığınızı bilirsiniz. Ekstra bir bonus olarak, bir oda rezerve ettiğinizde hiçbir rezervasyon ücretinden yararlanmayın. Groupon Kuponları’ndan bir Booking.com promosyon koduna veya Booking.com kuponuna sahip olacak kadar şanslı olduğunuzda daha da fazla tasarruf edebilirsiniz!

Booking.com Satış ve Özel Teklifler

Booking.com’dan e-postalara kaydolursanız, satışlar, indirimler ve özel teklifler hakkında derhal bilgilendirileceksiniz. Fırsatlar, minimum satın alma gereksinimi karşıladığınızda yalnızca% 50’ye varan indirimler veya kalışınızın% 10’una kadar teklif veren e-posta aboneleri için gizli teklifler içerebilir. Başka bir otel indirimini asla kaçırmadığınızdan emin olmak için bugün kaydolun!

Tüm Booking.com indirim kodu ve kuponlarına buradan ulaşabilirsiniz.