Akıllı Alışverişin Yeni Adresi

Huawei indirim kodu: 200 TL Huawei indirim kodu

Huawei indirim kodu

Huawei online mağazasından yapacağınız 3000 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde geçerli 200 TL değerinde indirim fırsatı sunan kupon kodu sizleri bekliyor.

P40 / P40 Pro and P40 Lite / P40 Lite E ürünleri için geçerli değildir.

Huawei indirim kodu

Huawei 1987 yılında özel bir şirket olarak eski bir subay olan Ren Zhengfei tarafından Çin’de kurulmuştur. Huawei’nin kuruluş amacı ağ ve telekomünikasyon cihazları üreterek Çin ve diğer ülkelere pazarlamak olmuştur.

Huawei Çin’in ve Dünya’nın en büyük ağ ve telekomünikasyon şirketi olmuştur.

2012 Yılında bu alanda Ericsson’u sollamıştır. 2015 verilerine göre 170.000’den fazla çalışanı mevcuttur. Dünyanın çeşitli yerlerinde Ar-ge merkezleri bulunan marka en büyük 2. AR-GE merkezini Türkiye’ye açmıştır.en büyük 2. AR-GE merkezini Türkiye’ye açmıştır. ABD ile yaşanan gerilimin ardından şirket merkez üssünü Türkiye olarak konumlandırmıştır.  Dünya üzerinde 21 ülkede Ar-ge merkezi bulunmaktadır.  Halen 140’tan fazla ülkeye hizmet verip dünyanın en büyük 50 telekomünikasyon operatörünün 45’inin sahibidir.

Türkiye’de ilk ofisini 2002 yılında Ankara’da açmıştır. 2010 yılında en büyük 2. AR-GE merkezini istanbulda kurmuştur. Ayrıca Telekom ve Vodafone resmi modem tedarikçisidir.

Huawei indirim kuponu ve kampanyalar:

Huawei resmi sitesinden de satışa başlamasıyla artık garanti ve orijinal ürün sorunlarıda ortadan kalktı diyebiliriz. Şu an sitemizde olan 200 TL Huawei indirim Kodu ile 200 TL daha az ödeyin. Sadece bizim sitemizde bulabileceğiniz Huawei Kupon ve kampanyaları ile tasarruf edin karlı çıkın.