Akıllı Alışverişin Yeni Adresi

Trendyol İndirim Kodu: Trendyol 75 TL İndirim Kodu Kazanma Şansı

Trendyol İndirim Kodu

75 TL Trendyol indirim kodu kampanyasına 30.09.2020 (saat 23.59) tarihine kadar Türkiye sınırları içinde satılan Yedigün 1L ürünlerinin beyaz kapakları altındaki şifreleri “KazandiRio” uygulamasında kullanarak katılabilirsiniz.
Her bir başarılı katılımda günlük 250 mb, 1 gb veya 2 gb internet paketleri, Trendyol.com internet sitesi veya uygulamasında geçerli 15 TL, 45 TL veya 75 TL hediye çekleri, TV Plus’tan 1 haftalık tv + keyif paketi veya 101 Plus mobil uygulamasında geçerli 25.000 çip hediyelerinden birini kazanabilirsiniz.
30.09.2020 (saat 23.59) itibariyle şifreler geçerliliğini yitirir. Kampanyaya katılan herkes KazandiRio uygulamasında bulunan tüm koşulları kabul etmiş sayılır.
Kampanya danışma hattı: 08502207062
Tüm detaylar için; https://www.kazandirio.com/

 

KazandiRio Hakkında:
KazandıRio uygulamasında Pepsi, Yedigün, Fruko, Lipton Ice Tea, Doritos, Ruffles, Lay’s ve Cheetos markalarının dönemsel olarak düzenlediği kampanyalardan haberdar olabilir, ürünlerden çıkan şifreleri okutarak hediyeni anında kazanabilirsiniz. Kampanyalardan faydalanmak için içecek ürünlerinin kapaklarının altındaki 10 haneli şifreleri ve yiyecek ürünlerinin paketlerinin içinden çıkan şeritteki 10 haneli şifreleri uygulamaya okutabilirsiniz. Uygulamadaki cüzdanınızda biriktirdiğiniz hediyelerinizi almak için KazandıRio İş uygulamasını kullanan ve kampanyalara katılmayı kabul etmiş perakende satış noktalarını ziyaret edebilirsiniz. KazandıRio uygulaması ile hediyeli kapak veya kuponunu saklamak, kaybetmek, yanında taşımak gibi dertlere son! En çekici kampanyalardan tek uygulamada haberdar olmak, detaylarını ve tarihlerini takip etmek, katıldıkça daha fazla kazanmak artık mümkün!

Trendyol indirim kodu

Trendyol indirim kuponu ve Trendyol Kampanyaları özel sayfasındasınız. Burada Tüm Trendyol kodlarını ve kampanyaları  bulabilir tek tık ile kuponlara ulaşabilirsiniz.

Bize Özel Kampanya ve kupon kodlarına ulaşmak için sayfanın alt kısmındaki alışverişinize uygun kupon veya kampanya butonuna tıklamanız yeterli. Tamamen ücretsiz Kupon kodlarına bir tıkla ulaşın tasarrufun keyfini çıkarın.

Dilerseniz Trendyol Fırsatları Telegram Kanalımız t.me/trendyolfirsatlari ve Trendyol Fırsatları Facebook Grubumuz facebook.com/groups/trendyolfirsatlari dan tüm Trendyol İndirim Kodu, Trendyol İndirim Kuponlarını ve Trendyol Güncel Kampanyalarını bulabilirsiniz.

Tüm Trendyol İndirim Kodu ve Trendyol İndirim Kuponlarına buradan ulaşabilirsiniz.